Informace k výluce na lince 428, která bude probíhat od 26. 3. 2018 (pondělí) do 22. 4. 2018 (neděle)

DŮLEŽITÉ!

Věnujte prosím pozornost informaci k výluce na lince 428 (uzavírka silnice III/10176 v Doubku z důvodu výstavby kanalizace a kanalizačních přípojek), která bude probíhat od 26.3. (pondělí) do 22.4.2018 (neděle). Jedná se o 1.etapu, další etapy budou následovat.

Linka 428 bude vedena ve třech variantách.

• Dlouhé spoje Jesenice – Doubek budou zkráceny do zastávky Babice, Babičky.
  • Vybrané spoje (především školní)  budou zavedeny v trase Babice, Babičky – Mukařov – Doubek a zpět.
  • V rámci zachování obslužnosti obce Doubek budou rovněž zavedeny krátké spoje Mukařov – Doubek a zpět.

ZDE naleznete JŘ linky 428 a ZDE naleznete informační vývěsku s vedením linek během této výluky.

V případě dětí z Doubku je vytvořen krátký spoj do Mukařova v 7:36 z Doubku s příjezdem ke škole v 7:47 (tedy o 4 minuty dříve, než v pravidelném JŘ).

Upozorňujeme, že v rámci této uzavírky bude dotčena i linka 364, která bude dle dopravního opatření Dopravního podniku hl. města Prahy zkrácena do zastávky Babice – Babičky. Zastávka Doubek bude pro linku 364 dočasně zrušena!

(Odkazy jsou jako vždy funkční až po otevření příspěvku.)