TJ Čechie Doubek rozpis zápasů

Rozpis zápasů jaro 2018:

Praha – východ › 2017 A3B – IV. třída sk. B

14. kolo

Sobota 24. 3. 2018 10:00

Rozhodčí: Orálek Kamil.

15. kolo

Neděle 1. 4. 2018 16:30

Rozhodčí: Grund Zdeněk.

16. kolo

Neděle 8. 4. 2018 16:30

Rozhodčí: Bureš Pudil Roman.

17. kolo

Neděle 15. 4. 2018 17:00
DoubekDobřejovice B

Rozhodčí: Soukup Miroslav.

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 17:00
LojoviceDoubek

19. kolo

Neděle 29. 4. 2018 17:00
DoubekDoubravčice

20. kolo

Neděle 6. 5. 2018 17:00
BabiceDoubek

21. kolo

Neděle 13. 5. 2018 17:00
DoubekLouňovice

22. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
SvěticeDoubek

23. kolo

Neděle 27. 5. 2018 17:00
DoubekVšestary

24. kolo

Neděle 3. 6. 2018 17:00
SlušticeDoubek

25. kolo

Neděle 10. 6. 2018 17:00
DoubekKostelec u Křížků B

26. kolo

Neděle 17. 6. 2018 17:00
Kamenice BDoubek

Výsledky zápasů podzim 2017:

1. kolo

Neděle 27. 8. 2017 17:00

Rozhodčí: Vinš Jan.

2. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00

Rozhodčí: Filo Ivan.

3. kolo

Neděle 10. 9. 2017 17:00

Rozhodčí: Bílek Alexandr.

4. kolo

Neděle 17. 9. 2017 17:00

Rozhodčí: Braborec Jakub.

5. kolo

Neděle 24. 9. 2017 16:30

Rozhodčí: Petr Zdenek.

6. kolo

Sobota 30. 9. 2017 16:00

Rozhodčí: Duchek Josef.

7. kolo

Neděle 8. 10. 2017 16:00

Rozhodčí: Kotek Vladimír.

8. kolo

Neděle 15. 10. 2017 15:30

Rozhodčí: Strnad Miroslav.

9. kolo

Neděle 22. 10. 2017 15:30

Rozhodčí: Grund Zdeněk.

11. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00

Rozhodčí: Beníček Dušan.

12. kolo

Neděle 12. 11. 2017 14:00

Rozhodčí: Podaný Miloš.

13. kolo

Neděle 19. 11. 2017 13:30

Rozhodčí: Černý Václav.

Výsledky zápasů jaro 2017:

16. kolo

Neděle 26. 3. 2017 15:00

Rozhodčí: Soukup Miroslav.

17. kolo

Neděle 2. 4. 2017 16:30

Rozhodčí: Soukup Miroslav.

18. kolo

Sobota 8. 4. 2017 13:30

Rozhodčí: Soukup Miroslav.

19. kolo

Neděle 16. 4. 2017 17:00

Rozhodčí: Tamok Vladimír.

21. kolo

Neděle 30. 4. 2017 17:00

Rozhodčí: Horník Vilém.

29. kolo

Čtvrtek 11. 5. 2017 17:30

Rozhodčí: Budař Petr.

23. kolo

Neděle 14. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Kampov Vasyl.

22. kolo

Středa 17. 5. 2017 17:30

Rozhodčí: Grund Zdeněk.

24. kolo

Neděle 21. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Kopic Miloslav.

25. kolo

Středa 31. 5. 2017 18:30

Rozhodčí: Vinš Jan.

30. kolo

Čtvrtek 1. 6. 2017 17:30

Rozhodčí: Kopic Miloslav.

26. kolo

Neděle 4. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Vinš Jan.

27. kolo

Neděle 11. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Podaný Miloš.

28. kolo

Neděle 18. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Hyc Miroslav.

Praha - východ › 2016 A3B - IV. třída skupina B
JARÍ ZÁPASY 2017
IV. třída skupina B
16. kolo
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Kamenice B – Doubek
SK Kamenice 2016219A3B1603
 
17. kolo
Neděle 2. 4. 2017 16:30
Doubek – Lojovice
TJ Čechie Doubek 2016219A3B1707
 
18. kolo
Sobota 8. 4. 2017 13:30
Mukařov B – Doubek
Sokol Mukařov 2016219A3B1802
 
19. kolo
Neděle 16. 4. 2017 17:00
Doubek – Čestlice
TJ Čechie Doubek 2016219A3B1908
 
21. kolo
Neděle 30. 4. 2017 17:00
Hrusice B – Doubek
TJ Sokol Hrusice 2016219A3B2108
 
22. kolo
Neděle 7. 5. 2017 17:00
Doubek – Ondřejov B
TJ Čechie Doubek 2016219A3B2202
 
29. kolo
Čtvrtek 11. 5. 2017 17:30
Všestary – Doubek
SK Všestary 2016219A3B2904
 
23. kolo
Neděle 14. 5. 2017 16:30
Kostelec u Křížků B – Doubek
SK Kostelec u Křížků 2016219A3B2307
 
24. kolo
Neděle 21. 5. 2017 17:00
Doubek – Březí
TJ Čechie Doubek 2016219A3B2403
 
25. kolo
Sobota 27. 5. 2017 17:00
Radošovice – Doubek
FK Radošovice 2016219A3B2506
 
30. kolo
Čtvrtek 1. 6. 2017 17:30
Doubek – Doubravčice
TJ Čechie Doubek 2016219A3B3006
 
26. kolo
Neděle 4. 6. 2017 17:00
Doubek – Senohraby B
TJ Čechie Doubek 2016219A3B2604
 
27. kolo
Neděle 11. 6. 2017 17:00
Světice – Doubek
SK Světice 2016219A3B2705
 
28. kolo
Neděle 18. 6. 2017 17:00
Doubek – Babice
TJ Čechie Doubek 2016219A3B2805

 

Výsledky zápasů podzim 2016:

1. kolo

Neděle 28. 8. 2016 17:00

Branky: 25. Dušek Martin, 35. Weidmann Marek, 35. Ondruš Petr, 38. Sikora Jakub, 50. Štencl Jindřich, 56. Dušek Martin, 87. Pína Jan – 80. Kunický David, 88. Katrák Jan

Rozhodčí: Šanda Jiří.

2. kolo

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 7. Frýda Jan, 12. Šmíd Jan, 20. Frýda Jan, 25. Šmíd Jan, 41. Frýda Jan, 78. Frýda Jan, 83. Feiereil Zdeněk (pen.) – 13. Ondruš Petr, 22. Sejrek František

Rozhodčí: Bílek Alexandr.

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 43. Dušek Martin, 63. Ondruš Petr, 76. Ondruš Petr – 28. Hejhal Stanislav (pen.)

Rozhodčí: Soukup Miroslav.

4. kolo

Neděle 18. 9. 2016 17:00

Branky: 66. Brávek Lukáš

Rozhodčí: Šanda Jiří.

15. kolo

Čtvrtek 22. 9. 2016 17:00

Branky: 52. Kadlec Jan, 38. Brávek Lukáš (vl.) – 15. Horák Filip, 30. Weidmann Marek

Rozhodčí: Podaný Miloš.

14. kolo

Středa 28. 9. 2016 16:30

Branky: 20. Bílek Tomáš – 7. Krehul Ivan, 16. Telvák Miroslav, 74. Telvák Miroslav, 77. Hanzlíček David

Rozhodčí: Orálek Kamil.

6. kolo

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Branky: 16. Rathouský Marek, 22. Ferkl Jan, 40. Rathouský Marek, 83. Sikora Jakub, 86. Ferkl Jan, 87. Bílek Tomáš, 88. Dušek Martin

Rozhodčí: Budař Petr.

7. kolo

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 56. Řezníček Jan, 59. Kölbl Jan, 60. Řezníček Jan – 5. Horák Filip, 22. Langer Nikola, 87. Dušek Martin

Rozhodčí: Orálek Kamil.

8. kolo

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 23. Horák Filip, 44. Ferkl Jan, 52. Ondruš Petr, 55. Ondruš Petr – 3. Jalčák Michal

Rozhodčí: Filo Ivan.

9. kolo

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Branky: 3. Řádek Tomáš, 28. Jašek Radim, 90. Jirsa David, 62. Potměšil Jiří (vl.) – 10. Endrst Martin

Rozhodčí: Bernard Zdeněk.

10. kolo

Neděle 30. 10. 2016 14:30

Branky: 38. Brávek Lukáš, 40. Sejrek František, 78. Sejrek František, 86. Kurtz David, 90. Kurtz David – 47. Kršňák Josef

ČK: Rathouský – Bára

Rozhodčí: Ložková Nicol.

11. kolo

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 53. Beran Karel – 34. Winkler Petr, 48. Štencl Jindřich, 57. Sikora Jakub, 65. Brávek Lukáš, 67. Sikora Jakub

Rozhodčí: Petr Zdenek.

12. kolo

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Branky: 2. Endrst Martin, 5. Kurtz David, 40. Stejskal Michal, 67. Štencl Jindřich, 73. Brávek Lukáš – 44. Král Adolf, 51. Pešek Marek, 60. Kyzlink Pavel (pen.)

Rozhodčí: Podaný Miloš.

13. kolo

Neděle 20. 11. 2016 13:30

Branky: 4. Matisz Josef, 82. Matisz Josef, 88. Matisz Josef – 80. Brávek Lukáš (pen.)

ČK: Tuša – Langer

Rozhodčí: Šťastný Jan.