Rozsáhlejší výluky na železnici ve Středočeském kraji (období říjen – prosinec 2024)

• Trať 064 Ml. Boleslav – Lomnice nad Popel., úsek Ml. Boleslav město – Mladějov v Čechách
    V období 12. října – 22. listopadu bude výluka v úseku Mladá Boleslav město – Mladějov v Čechách.
  • Trať 074 Čelákovice – Neratovice, úsek Čelákovice – Brandýs nad Labem
    Do 29. října probíhá nepřetržitá výluka v úseku Čelákovice – Brandýs nad Labem.
  • Trať 074 Čelákovice – Neratovice, úsek Brandýs nad Labem – Neratovice
    V období 14. – 29. října bude výluka v úseku Brandýs nad Labem – Čelákovice.
  • Trať 172 Zadní Třebaň – Lochovice, úsek Liteň – Lochovice
    V období 21. září – 5. prosince bude výluka v úseku Liteň – Lochovice. Všechny vlaky v daném období a úseku budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle zveřejněného výlukového jízdního řádu, která bude zajištěna v úseku Řevnice – Lochovice. V úseku Zadní Třebaň – Liteň bude provoz vlaků zachován dle pravidelného jízdního řádu.
  • Trať 200 Beroun – Protivín, úsek Příbram – Milín
    V období 21. září – 4. listopadu bude výluka v úseku Příbram – Milín.
  • Trať 200 Beroun – Protivín, úsek Zdice – Příbram
    V období 21. září – 5. prosince bude výluka v úseku Zdice – Příbram.