Kalamitní stav – ČEZ

Pro cely Stredocesky kraj je s platnosti od 22.10.2021 – 19 hod. vyhlasen kalamitni stav. Posadky poruchove sluzby jsou v terenu, ale bezpecnostni situace, klimaticke podminky a rozsah poruch neumozni dodavky elektricke energie obnovit jeste behem dnesniho dne. Za zpusobene potize se omlouvame. Aktualni situace i s predpokladanymi casy obnoveni dodavek je k dispozici na www.cezdistribuce.cz.
CEZ Distribuce

MŠ Doubravka hledá učitelku MŠ na celý úvazek

•hledáme kreativní, spolehlivou vystudovanou učitelku se vztahem k dětem a chutí rozvíjet se a pracovat v programu „Začít spolu“

•nabízíme příjemné a kvalitně vybavené pracovní prostředí, skvělý kolektiv, možnost seberealizace a osobního růstu

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, kontaktuje ředitelku Mateřské školy Doubravky na e-mailu: ms@doubravcice.cz nebo na telefon 776 234 592

S Mateřskou školou se můžete „seznámit“ přes webové stránky: ms.doubravcice.cz

Zvěřinové hody 15.-17.10.2021

Hostinec v Doubku Vás zve na tradiční Zvěřinové hody!

Připravíme pro Vás speciality z jelení, dančí, kančí a jiné zvěřiny. Nebude chybět například ani kančí se šípkovou omáčkou, srnčí na červeném víně, zvěřinová domácí paštika a další Vaše oblíbené pokrmy. Doporučujeme rezervace.

Podrobné informace Vám rádi upřesníme na tel.: 777 149 996 nebo 773 973 042.

Důležité upozornění – zamykejte si branky a vrata (i domy).

V poslední době se zde začala objevovat jiná rodina, kdy jeden zkouší vlézt do zahrad a dokonce až do domů (pochopitelně pokud je přistižen, tak žádá o vodu, ptá se na cestu a podobně). Přitom si zevrubně prohlédne dům a jeho okolí.

Proto raději uzamykejte branky i když jste doma a dům, pokud někam jdete.

V případě takové události volejte linku 158.

Kontejner na odpad

Dne 2.10.2021  sobota od 9.00h do 11.00h (nebo do naplnění) bude u budovy OU přistaven velkoobjemový kontejner na  odpad.
Upozorňujeme, že do kontejneru NELZE odkládat nebezpečný odpad (autobaterie, chladničky, televizory, pneumatiky apod.) a rovněž není určen na biologický odpad (listí, větve …).