Výstavba kanalizace konečně zahájena! Podívejte se na první fotodokumentaci.

Fotografie najdete v sekci “Výstavba kanalizace v Doubku” (je dostupná v hlavním menu na levé straně).

Nebo kliknutím zde.

Velice rádi informujeme doubecké občany o faktickém zahájení výstavby kanalizace a ČOV v Doubku dne 20.11.2017.

Vyvrtáním prvních několika desítek metrů hlavního řádu v ulici u hřiště, bylo naplněno více jak 10ti leté úsilí pana starosty a místních zastupitelů. Nakládáním s odpadními vodami v duchu 21. století by mělo především zajistit udržitelnost kvality pitné vody v našich studních, která se nám bohužel v předchozích letech spíše zhoršovala.

Pevně věříme, že stavba bude probíhat bez vážnějších komplikací a nejpozději do konce příštího roku zahájíme provoz nové ČOV a kanalizace v celé obci.

O dalším postupu vás budeme průběžně informovat na webových stránkách obce v sekci “Výstavba kanalizace v Doubku”.